Walijką była pierwsza nasza suka w hodowli. Ktoś, kto miał być towarzyszem i nowym członkiem rodziny dał nam całe nowe życie


YNGVE z Psiego Chaosu (FCI); przez nas zwaną Luną
urodzona 05.04.2011
Interchampion, Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Serbii, Węgier, Rumunii,

Ojciec: Ch.Pl, Ch.Sw Kunze’s JACK THE LAD
Matka: CERES z Psiego Chaosu

 

Luna jest suką o niesamowitym charakterze. Zdecydowana przywódczyni całego psichaosowego stada, niezłomna i bardzo, bardzo typowo-terierowa. A do tego inteligentna, niesamowicie posłuszna i kompletnie oddana człowiekowi.
W domu najchętniej śpi na kanapie, o ile nie siedzi gdzieś człowiek - wtedy na pewno będzie próbowała wcisnąć się na ludzkie kolana (bądź głowę, jeśli trzeba). Poza tym kanapa wystarcza. Na dworze dogląda całego terenu, żaden jeż, kret, żaba, czy ptak nie mają prawa dotknąć trawy, którą ona rządzi. Do tego uwielbia ruch. Canicross ze swoją Panią, zaś z Panem - krótkie biegi przy rowerze.

 
FARADAN z Psiego Chaosu (FCI); przez nas zwana Lilą
urodzona 21.10.2016

Ojciec: Kunze’s MACKY
Matka: YNGVE z Psiego Chaosu (FCI)

Czwarte już nasze własne pokolenie welshowe. Wiążemy z małą duże nadzieje wystawowe. Na razie jest typowym szczeniakiem - wszędobylskim, żywym, nieco psotnym. Na szczęście po swojej mamie odziedziczyła niesamowitą chęć poznawania świata oraz jej mądrość. Nieważne, czy to owca, czy zmywarka - wszystko należy sprawdzić!